Select Page

Tracker NIBP2 – zakończenie wsparcia serwisowego

Kategorie: Wyroby wycofane
prawidlowe_wykonywanie_pomiaru_cisnienia_2

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 listopada 2019 zakończyliśmy wykonywanie regularnych usług napraw oraz sprzedaży części dla aparatów do ambulatoryjnego pomiaru ciśnienia tętniczego model Tracker NIBP2.

Niniejszą decyzję podejmujemy w związku z zakończeniem okresu wsparcia technicznego dla aparatów Tracker NIBP2 przez ich wytwórcę tj. Spacelabs Healthcare (wcześniej Del Mar Reynolds). Jednocześnie przypominamy, że aparaty Tracker NIBP2 zostały wycofane z oferty naszej firmy w roku 2008.

W trosce o istniejących użytkowników aparatów Tracker NIBP2, firma nasza będzie świadczyć jedynie ograniczone rodzaje napraw, to znaczy takie, dla których posiadamy niezbędne do realizacji usługi części i materiały, do wyczeprania zapasów magazynowych.

Przeglądy techniczne będą realizowane bez zmian i ograniczeń czasowych. W przypadku urządzeń sprawnych technicznie serwis będzie realizował także usługi kalibracji okresowej.

Jednocześnie w celu umożliwienia naszym klientom możliwości zachowania ciągłości wykonywanych badań ABP, proponujemy 20% upust na zakup aparatu do ambulatoryjnego monitorowania ciśnienia tętniczego model 90227 Ontrak (prod. Spacelabs Healthcare). W przypadku, jeżeli będzie to niezbędne ze względu na rodzaj i wersję oprogramowania używanego do obsługi aparatu Tracker NIBP2, niniejsza oferta dotyczy również zakupu programu Sentinel ABP. Warunkiem realizacji oferty jest przekazanie do serwisu kompletnego aparatu Tracker NIBP2 niezależnie od stanu sprawności. Przekazane nam aparaty Tracker NIBP2 zostaną oddane do utylizacji ZSEiE (zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny).

Informacja o wycofaniu serwisu dla Tracker NIBP2