Select Page

Staż – serwis aparatury medycznej (inżynier serwisu)

Kategorie: Kariera | Oferty stażu
prawidlowe_wykonywanie_pomiaru_cisnienia_2

Staż w Reynolds Medical sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z siedzibą w Warszawie, o profilu działalności obejmującym import i dystrybucję wyrobów medycznych. Nasze doświadczenie to ponad 20 lat pracy w zakresie nieinwazyjnej kardiologii, hipertensjologii oraz diagnostyki oddechowej. Posiadamy umowy stałej współpracy jako wyłączny dystrybutor w Polsce z uznanymi producentami specjalistycznych wyrobów medycznych oraz szeroką bazę klientów i użytkowników w obszarze publicznej i niepublicznej służby zdrowia.

Dostarczamy oprogramowanie medyczne, aparaturę elektromedyczną do diagnostyki, urządzenia medyczne i materiały eksploatacyjne. W ofercie posiadamy wyroby zarówno powszechnie stosowane w diagnostyce, rozwiązania do zarządzania i integracji informacji medycznej, jak i innowacyjne technologie wchodzące dopiero do szerszego użycia w służbie zdrowia.

Samodzielnie prowadzimy szkolenia dla użytkowników, dostarczamy wiedzę aplikacyjną oraz stale podnosimy swoje kwalifikacje we współpracy z producentami wyrobów. Praca w firmie Reynolds Medical była początkiem udanej kariery dla wielu stażystów, którzy u nas zdobywali pierwsze praktyczne umiejętności w zakresie wyrobów medycznych.

 

Dla kogo?

Prowadzimy stałe programy stażu w kilku profilach, dla studentów wydziałów o profilu związanym z aparaturą medyczną. Dla najlepszych i najzdolniejszych oferujemy możliwość podjęcia dalszej stałej pracy w firmie lub współpracy przy zadaniach o charakterze projektowym. We wszystkich ofertach stażu wymagamy znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej pozwalającym na samodzielną pracę z dokumentacją producenta.

 

 

Oferta stażu

(oferta obecnie dostępna)

 

Staż – serwis aparatury medycznej (inżynier serwisu)

  • Praca dotyczy wykonywania napraw wyrobów medycznych w siedzibie serwisu oraz u klienta. Praca w małym zespole serwisowym, zróżnicowana aparatura i wyroby medyczne, głównie elektromedyczne i mechaniczne. Technik serwisu odpowiedziany jest za cały proces naprawy od diagnozy i wyceny do udokumentowania wykonanej naprawy na potrzeby klienta oraz rozliczenia pracy.
  • Możliwość uzyskania praktycznej wiedzy w zakresie normy PN-EN 62353 (serwis i utrzymanie w ruchu wyrobów medycznych), zapoznania się z organizacją pracy serwisu i wykonywania napraw oraz z wybranymi wyrobami medycznymi.
  • Staż płatny, umowa na czas określony lub umowa zlecenie (zależnie od dostępności miejsc i preferencji kandydata), praca stacjonarna w siedzibie serwisu z możliwością niesamodzielnych wyjazdów do klientów firmy. Mile widziane prawo jazdy kat. B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

z dopiskiem STAŻ w temacie.

 

Kaluzula informacyjna rodo

 

Ogłoszenie wersja PDF