Select Page

Aktualności…

Spotkanie Sekcji Kardiologii Dziecięcej PTK w Łodzi

Spotkanie Sekcji Kardiologii Dziecięcej PTK w Łodzi

Reynolds Medical był obecny na spotkaniu kardiologów dziecięcych, którego tematem był problem serca jednokomorowego. W ramach zagadnień opieki nad pacjentem omówiona została rola ergospirometrii w ocenie wydolności wysiłkowej tej szczególnej grupy pacjentów, w szczególności propozycje planowania aktywności oraz zakresu wskazanych obciążeń wysiłkiem fizycznym.

read more
Eclipse Pro podstawowym uniwersalnym rejestratorem holterowskiego EKG

Eclipse Pro podstawowym uniwersalnym rejestratorem holterowskiego EKG

Uprzejmie informujemy, że od maja 2024 podstawowym uniwersalnym rejestratorem holterowskiego EKG w naszej ofercie jest model Eclipse Pro. Eclipse Pro zastępuje funkcjonalnie model Lifecard CF/12 oferując przy tym lepsze parametry techniczne i użytkowe. Eclipse Pro do pracy wymaga wyrobu medycznego programu Sentinel 11.5 w wersji 11.5.2 lub nowszej i współpracuje z kompatybilnymi z tym programem wersjami analizatorów Pathfinder SL oraz Lifescreen Pro.

read more
Eclipse Pro podstawowym uniwersalnym rejestratorem holterowskiego EKG

Zakończenie sprzedaży Lifecard

W kwietniu 2024 r. zakończymy sprzedaż rejestratora Lifecard CF/12, który został zastąpiony nowoczesnym rejestratorem Eclipse Pro. Rejestrator Lifecard CF jest dostępny w sprzedaży przez ostatnie 25 lat i pozostaje w ciągłym użyciu w większości placówek służby zdrowia w Polsce i na świecie. Niewiele jest produktów, które działają przez tak długi czas i które do końca dostępności mają opinię produktu spełniającego oczekiwania i wymagania, a przy tym pozostają konkurencyjne na rynku. Dziękujemy Państwu za okazane nam w ten sposób zaufanie.

read more
Przedstawiciel  handlowy – opiekun klienta (NDO)

Przedstawiciel handlowy – opiekun klienta (NDO)

Przedstawiciel odpowiedzialny będzie za kontakty z klientami w zakresie nieinwazyjnej diagnostyki oddechowej (NDO) i ma za zadanie nawiązywać i utrzymywać relacje z klientami, przygotowywać oferty handlowe i przetargowe, koordynować realizację zamówień i sprzedaży oraz reprezentować firmę na kongresach i wystawach.

read more
Pracownik serwisu – Inżynier serwisu

Pracownik serwisu – Inżynier serwisu

Praca w zakresie wykonywania napraw wyrobów medycznych, w tym oprogramowania medycznego oraz oprogramowania współpracującego z aparaturą medyczną. W zakresie obowiązków znajduje się instalacja i konfiguracja specjalistycznego oprogramowania oraz jego komponentów, wsparcie techniczne klienta w zakresie obsługi i problemów, naprawy oraz prace projektowe dotyczące wdrażania nowych instalacji.

read more