Staż w Reynolds Medical sp. z o.o.
Jesteśmy firmą z siedzibą w Warszawie, o profilu działalności obejmującym import i dystrybucję wyrobów medycznych. Nasze doświadczenie to ponad 20 lat pracy w zakresie nieinwazyjnej kardiologii, hipertensjologii oraz diagnostyki oddechowej. Posiadamy umowy stałej współpracy jako wyłączny dystrybutor w Polsce z uznanymi producentami specjalistycznych wyrobów medycznych oraz szeroką bazę klientów i użytkowników w obszarze publicznej i niepublicznej służby zdrowia.
Dostarczamy oprogramowanie medyczne, aparaturę elektromedyczną do diagnostyki, urządzenia medyczne i materiały eksploatacyjne. W ofercie posiadamy wyroby zarówno powszechnie stosowane w diagnostyce, rozwiązania do zarządzania i integracji informacji medycznej, jak i innowacyjne technologie wchodzące dopiero do szerszego użycia w służbie zdrowia.
Samodzielnie prowadzimy szkolenia dla użytkowników, dostarczamy wiedzę aplikacyjną oraz stale podnosimy swoje kwalifikacje we współpracy z producentami wyrobów. Praca w firmie Reynolds Medical była początkiem udanej kariery dla wielu stażystów, którzy u nas zdobywali pierwsze praktyczne umiejętności w zakresie wyrobów medycznych.
Dla kogo?
Prowadzimy stałe programy stażu w kilku profilach, dla studentów wydziałów o profilu związanym z aparaturą medyczną. Dla najlepszych i najzdolniejszych oferujemy możliwość podjęcia dalszej stałej pracy w firmie lub współpracy przy zadaniach o charakterze projektowym. We wszystkich ofertach stażu wymagamy znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej pozwalającym na samodzielną pracę z dokumentacją producenta.
Oferta stażu
(oferta obecnie dostępna)
Staż – nadzór nad wyrobem medycznym (specjalista ds. produktu)
-
Nadzór nad wyrobem medycznym dotyczy przeglądu i organizacji wiedzy i dokumentacji, a także prowadzenia obiegu informacji pomiędzy firmą a producentem wyrobu oraz na potrzeby wewnętrzne firmy – działu handlowego, marketingu oraz działu serwisu i pomocy technicznej.
-
Możliwość szkoleń i uzyskania praktycznej wiedzy w zakresie normy PN-EN 60601 (ogólne wymagania dotyczące wyrobów medycznych), prawa regulującego wyroby medyczne (Rozporządzenia EU 2017/745 tzw. MDR oraz 2017/746 tzw. IVDR, ustawa z dn. 7 kwietnia 2022 o wyrobach medycznych), specjalistycznej wiedzy dotyczącej nadzorowanych wyrobów i związanych z nimi technologii oraz wiedzy aplikacyjnej.
-
Staż płatny, umowa na czas określony lub umowa zlecenie (zależnie od dostępności miejsc i preferencji kandydata), praca hybrydowa (możliwość pracy zdalnej w ustalonym indywidualnie wymiarze czasu pracy) z możliwością niesamodzielnych wyjazdów do klientów firmy. Mile widziane prawo jazdy kat. B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
z dopiskiem STAŻ w temacie.
Kaluzula informacyjna rodo
Ogłoszenie wersja PDF